Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Задни амортизери Лачети Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Хачбек  Bitola

3,000 ден

  • Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Задни амортизери Лачети | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Задни амортизери Лачети | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Задни амортизери Лачети | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 3,000 ден

NOVI neotpakuvani amortizeri za Chevrolet Lacetti hatchback (koi odgovaraat i za Lacetti sedan) lev i desen... Cena extra povolna za par novi amortizeri t.e. 3000 den.za dvete strani!!! Amortizerite se vozdusni (vozdusni se i originalnite fabricki) koi se najizdrzlivi, korejska licenca (brand LEA-CREE koj izrabotuva suspenzii i za Toyota, Subaru itn.) plus imaat komplet originalni muteri za navojot taka sto vase e samo montaza za 20 min.kaj serviser. Vo trgovija samo eden cini tolku od poeftinite marki! Moze i eden amortizer, no cenata za eden e 1700 den. ili 1900 den. zavisno od stranata. Ne koristete reparirani suspenzii! Novo e novo! Za kolata da ima nova, odlicna i stabilna zadna amortizacija za mnogu mal trosok, golema SIGURNOST!

Tel. 079276593 od 9 do 22 h.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Chevrolet
Автомобил модел Lacetti
Гориво Плин / Бензин
Година 2005
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.