Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Физичко лице

пред 8 месеци Технологија - Мобилни телефони  Ohrid

49,500 ден

  • Apple iPhone 11 Pro Max 512GB | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Apple iPhone 11 Pro Max 512GB | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Apple iPhone 11 Pro Max 512GB | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 49,500 ден

Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.

Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија

1 година гаранција

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750 €

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB == 780 €

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB == 800 €

Apple iPhone 11 Pro 64GB == 670 €

Apple iPhone 11 Pro 256GB == 700 €

Apple iPhone 11 Pro 512GB == 750 €

Apple iPhone 11 64GB == 600 €

Apple iPhone 11 128GB == 620 €

Apple iPhone 11 256GB == 650 €

Apple iPhone XS Max 6 4GB == 500 €

Apple iPhone XS Max 256GB == 550 €

Apple iPhone XS Max 512 GB == 600 €

Промо Промо Купи 2 добие 1 бесплатно 1

Начин на испорака: FedEx / DHL

Време на испорака: во рок од 2 работни дена.

Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации и купување прашања:

Контактирајте нè .. Shaz4electronicltd@hotmail.com

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

Ознаки:

iphone

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.