Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Apple MacBook Pro core i5 Whatsapp:+971526901924 Физичко лице

пред 2 години Технологија - Компјутери  Tetovo

650 ден

  • Apple MacBook Pro core i5 Whatsapp:+971526901924 | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Tetovo
Цена: 650 ден По договор

Brand new Original Product For Sale.

Sealed in Box with complete accessories

1 Year international warranty.

Contact to WhatsApp:+971526901924

EMAIL contact: bestelectronics730@gmail.com

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

Ознаки:

very good

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.