Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Asus Laptop Физичко лице

пред 1 месец Технологија - Компјутери  Strumica

14,000 ден

  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Asus Laptop | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 14,000 ден По договор

Se prodava Asus laptop.

Laptopot e vo odlicna sostojba, se si raboti odlicno samo sto ne drzi baterija. (treba da se smeni)

Specifikacii:

Intel Core I3

Nvidia Ge-Force 710M

4GB RAM

600GB HDD (HDD e NOV!)

16'' inc ekran

Instaliran Windows 10

Cena: 250€ ne e fiksna

Za poveke informacii na telefon: 071-253-786

Za drugi gradovi moze isporaka i po kargo.

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Asus

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.