Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB Физичко лице

пред 9 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

5,500 ден

  • ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 5,500 ден

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 Ti 4GB

Користена скоро 1 година, чистена секој месец, доаѓа со оригиналното пакување

ЦЕНАТА Е ФИКСНА!!!

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд NVIDIA

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.