Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Atraktiven plac vo Ohrid - Varos Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Ohrid
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

ИТНО !!! Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.

125м2 површина со дозвола за градба на 68м2 П+1 за куќа и 57м2 дворно место.

Од првиот спрат ќе добиете поглед кон чаршијата и кон езерото.

Има можност за градба и на сутеренски простор.

Плацот се наоѓа во стариот дел на Охрид веднаш до Корзото на улица Бранко Шотра.

Плацот е со целосна документација која може да се провери.

Дополнителни детали

барам За продажба

Ознаки:

ohrid plac

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.