Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Audi a3 1.9 Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Хачбек  Skopje

324,000 ден

  • Audi a3 1.9 | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 324,000 ден

Audi a3 1.9 2006 god. , regist. cela god , napraven golem servis i novi gumi m+s (moze da se vidi vo sekoe vreme) cena: 5300€

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Audi
Автомобил модел Audi
Гориво Нафта
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 171000
Статус Се користи

Ознаки:

100

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.