Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Мал автомобил  Kochani

3,750 ден

  • AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS | Kochani, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 3,750 ден По договор

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Audi
Автомобил модел audi a3
Гориво Нафта
Година 2004
Менувач Рачен
Километри 122.000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.