Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Audi A4 2.0 TDI 2013 Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Kumanovo
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Опрема
Имобилајзер
Централно заклучување
Електрика на прозори / Ел на ретровизори
Греење на седишта
Ел отворање багажник
Климатроник
Радио CD MP3
Навигациски систем
Помош при паркирање (Сензори)
Темпомат
Серво управувач
Мултифункционален волан
Борд компјутер
Подготовка за телефон
Кожен волан
Регулирање волан

Поседува Сервисна Книшка
Регистриран до 10.04.2019 со зелен картон
Повеќе информации на телефонскиот број 072 226 251

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Audi
Автомобил модел A4
Гориво Нафта
Година 2013
Менувач Рачен
Километри 238.000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.