Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Audi TT Roadster 1.8 benzin 2001 god 110kw Auto king Vinica Stip Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Купе  Vinica
Локација: Vinica
Цена: 1 ден

Марка: Audi

Модел: TT

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks


Цена:4.400 €

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Audi
Автомобил модел tt Roadster
Гориво бензин
Година 2001
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.