Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Autoking mk, Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDI 110kw 2008 god. Auto king Vinica Stip Претпријатие

пред 2 години Автомобили - Хачбек  Vinica
Локација: Vinica
Цена: 1 ден

Марка: Citroen

Модел: Grand C4 Picasso

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

autoking mk

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел Grand C4 Picasso
Гориво Нафта
Година 2008
Менувач Автоматски
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.