Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Autoking mk | Mercedes Vito 109 CDI Auto king Vinica Stip Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Vinica
Локација: Vinica
Цена: -- ден

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

autoking mk

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел Vito
Гориво Нафта
Година 2010
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.