Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Baotian 2017 50cc pod garancija. Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мотоцикли  Strumica

44,000 ден

  • Baotian 2017 50cc pod garancija. | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Baotian 2017 50cc pod garancija. | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 44,000 ден

Motorot e vo top sostojba..Ima gianneli izudv 50cc 2017 pod garancija e seuste do 3800km.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобил модел Hamachi-Baotian
Година 2017
Километри 3800

Ознаки:

hamachi baotian

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.