Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

BATERISKA BORMASINA Претпријатие

пред 1 година Дом и семејство - Машини и Алати  Bitola

3,000 ден

  • BATERISKA BORMASINA | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • BATERISKA BORMASINA | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • BATERISKA BORMASINA | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • BATERISKA BORMASINA | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • BATERISKA BORMASINA | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 3,000 ден

Nova 12V litiumska baterija so brz polnac vo plasticen kufer germansko proizvodstvo prakam po kargo Info na tel 078 757 304

Ознаки:

pazar oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.