Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

BMW 525tds 1996 277000 km. dizel Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Седан  Skopje

98,352 ден

  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • BMW 525tds 1996 277000 km. dizel | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 98,352 ден

Истеџена регистрациа.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки BMW
Гориво Нафта
Година 1996
Менувач Рачен
Километри 277000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.