Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Boston terrier Физичко лице

пред 3 месеци Животни - Домашни миленици  Kumanovo

1 ден

  • Boston terrier | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Boston terrier | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Boston terrier | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Boston terrier | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: 1 ден

Prodajem dvije ženke Bostonskog terijera, vrhunskog porekla. Otac Grand Champion Srbije, 6 * CAC, 3 * BOB, 1 * ReCACIB, 1 * PRM. Datum 25.11.2019. Vaccinisani, revaccinisani i očišćeni od parazita. Spremni za preuzimanje.

Zrenjanin, Srbija

Cijena 550 €

Kontakt telefonom

Wiber +381606131873


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.