Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Brand New Original Apple iPhone Xr , Xs , Xs Max, iPhone X Физичко лице

пред 10 месеци Технологија - Мобилни телефони  Makedonska Kamenica

700 ден

  • Brand New Original Apple iPhone Xr , Xs , Xs Max, iPhone X | Makedonska Kamenica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Brand New Original Apple iPhone Xr , Xs , Xs Max, iPhone X | Makedonska Kamenica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Brand New Original Apple iPhone Xr , Xs , Xs Max, iPhone X | Makedonska Kamenica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Makedonska Kamenica
Цена: 700 ден

Brand New Original Apple iPhone Xr , Xs , Xs Max, iPhone X . APPLE Warranty 12 Month .Super Retina OLED Display . Face ID , A12 Bionic , iCloud , 12MP camera , Second camera: 7 mp , FaceTime HD camera . iOS 12. Ram: 4 gb . 4G Smartphone Mobile networks Unlocked Sim Free ( Activate with any carrier all countries )

-Apple - iPhone XR 64GB

- 128GB

-256GB

- Apple iPhone XS Max 64GB

- 256GB

-512GB

- Apple iPhone XS 64GB

-256GB

-512GB

Apple iPhone X 256 GB

-16GB

-256GB

Special offers Deals - Buy 3 Apple iPhone XS Max and Get 1 Free Apple iPhone Xs

Email.... mac.electronicsltd@gmail.com

WhatsApp: +14694200580

Mobile: +14694200580

PLACE YOUR ORDER NOW ! !! !!!

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

Ознаки:

apple iphone

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.