Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

BUBICA KOZA BOJA Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Tetovo

3,000 ден

  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • BUBICA KOZA BOJA | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Tetovo
Цена: 3,000 ден

Novi najkvalitetni ekstra bubici so najdobar kvalitet..

Bubicite se meso koza boja i ne moze da se primetat......

Setot sodrzi...

-bubica koza boja

-univerzalen predavatel (pasuva na site telefoni)

-gratis 1 nova bateria

www.facebook.com/bubicamk

za polesno prebarucanje:

bubica bubici ispit fakultet spy испит бубица

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

Ознаки:

reklama

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.