Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera Претпријатие

пред 3 месеци Технологија - Компјутери  Debar

1,200 ден

  • Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera | Debar, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Debar
Цена: 1,200 ден

For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our store.

For more enquires contact : danneystore@gmail.com

Canon EOS C200 EF Cinema Camera and 24-105mm Lens:

PRICE: $1,800 Dollars.

Canon EOS-1D X Mark II DSLR Camera Body, Black:

Price: $2,000 Dollars.

Canon EOS R Mirrorless Digital Camera Body Only:Price: $1,000 Dollars.

Canon EOS 5D Mark IV DSLR Camera with 24-105mm f4L II Lens:Price: $1,200 Dollars

Canon XF705 4K 1" Sensor XF-HEVC H.265 Pro Camcorder:Price: $3,000 Dollars

Canon EOS C100 Mark II with Dual Pixel CMOS AF & EF 24-105mm f/4L IS II USM Zoom:Price: $2,500 Dollars.

1. Canon EF 50mm f/1.2L USM cost $550

2. Canon EF 35mm f/1.4L II USM cost $900

3. Canon EF 85mm f/1.2L II USM cost $700

4. Canon EF 24mm f/1.4L II USM cost $750

5. Canon EF 16-35mm F/2.8L USM III cost $1,000

6. Canon EF 24-70mm F/2.8L USM II cost $1,200

7. Canon EF 70-200mm F/2.8 L IS USM III $950

8. Canon EF TS-E 24mm f/3.5L II cost $1,350

Larger orders attracts a better price.

For more enquires contact : danneystore@gmail.com

Ознаки:

kupi prodaj

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.