Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Canon EOS R5 Mirrorless Digital Camera (Body Only) Физичко лице

пред 1 месец Технологија - ТВ - Cлики - Звук  Bitola

1,960 ден

  • Canon EOS R5 Mirrorless Digital Camera (Body Only) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 1,960 ден

Sony Alpha 1 Mirrorless Digital Camera (Body Only)

Canon RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM Lens

Geneinno T1 Pro Underwater ROV (574' Depth Rating, 492' Tether)

Leica Noctilux-M 50mm f/1.2 ASPH Lens (Black)

FUJIFILM GFX 100S Medium Format Mirrorless Camera (Body Only)

Sony FE 35mm f/1.4 GM Lens

xFold rigs Cinema X8 U7 Drone with 3-Axis Gimbal for DSLR/Cinema Cameras (RTF)

Canon EOS R5 Mirrorless Digital Camera (Body Only)

DJI Inspire 2 Advanced Kit with Zenmuse X7 Gimbal & 16mm/2.8 ASPH ND Lens

xFold rigs TRAVEL X8 Octocopter (RTF)

DJI Inspire 2 Standard Kit with Zenmuse X5S Gimbal & MFT 15mm/1.7 ASPH Lens

robotictek@gmail.com

Watsapp: +18654718303

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Other

Ознаки:

camera

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.