Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

CASOVI PO PLIVANJE Skopje Претпријатие

пред 1 година обука - Учење - Стручна обука  Skopje

1,500 ден

  • CASOVI PO PLIVANJE Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • CASOVI PO PLIVANJE Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,500 ден

PLIVACKIOT KLUB PROSPORT- LIFEGUARD SKOPJE VRSI OBUKA ZA NEPLIVACI, PLIVANJE ZA LICA SO TELESNI DEFORMITETI, INDIVIDUALNI CASOVI, OBUKA ZA SPASITELI I AKVA FITNES. KLUBOT SE NAOGA VO OU.DIMITAR MILADINOV I RABOTI OD PONEDELNIK DO PETOK OD 15.30-20.30 CASOT, A VO SABOTA OD 09.00-15.00 CASOT. ZA TERMINI POSLE 15.00 CASOT VO SABOTA, SO ZAKAZUVANJE. ORGANIZIRAME I RODENDENSKI ZABAVI. POSETETE JA NASATA FACEBOOK I INSTAGRAM STRANA PROSPORT-LIFEGUARD SKOPJE. TEL.077964015 075444644 ALEKSANDAR 070392039 DARKO UPISITE SE VO TEK !! CENA 1500 DEN.

Ознаки:

reklama3 pazar3

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.