Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

CASOVI PO PLIVANJE Претпријатие

пред 1 година обука - Учење - Стручна обука  Skopje

1,500 ден

  • CASOVI PO PLIVANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • CASOVI PO PLIVANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,500 ден

PLIVACKIOT KLUB PROSPORT- LIFEGUARD SKOPJE VRSI OBUKA ZA NEPLIVACI, PLIVANJE ZA LICA SO TELESNI DEFORMITETI, INDIVIDUALNI CASOVI, OBUKA ZA SPASITELI I AKVA FITNES. KLUBOT SE NAOGA VO OU.DIMITAR MILADINOV I RABOTI OD PONEDELNIK DO PETOK OD 15.30-20.30 CASOT, A VO SABOTA OD 09.00-15.00 CASOT. ZA TERMINI POSLE 15.00 CASOT VO SABOTA, SO ZAKAZUVANJE. ORGANIZIRAME I RODENDENSKI ZABAVI. POSETETE JA NASATA FACEBOOK I INSTAGRAM STRANA PROSPORT-LIFEGUARD SKOPJE. TEL.077964015 075444644 ALEKSANDAR 070392039 DARKO UPISITE SE VO TEK !! CENA 1500 DEN.

Ознаки:

reklama

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.