Вкупни огласи : 62

7 Audi A4 2.0 TDI 2013 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Audi A4 2.0 TDI 2013

ОпремаИмобилајзерЦентрално заклучувањеЕлектрика на прозори / Ел на ретровизориГреење на седиштаЕл отворање багажникКлима...

Ф   пред 3 денови - Автомобили -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
1 Se prodava Mercedes C-180 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes C-180

Mercedes c180 benzin/plin br 077883385 cena2700e Makedonija

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje

164,700 ден

Зачувај
1 Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd.

DFM Kombe crveno,prv sopstvenik,reg.do mart 2019 ful,2010,tovarno,tel.070 61-51-37 Pominati SAMO 31.243 km.Grazirano.met...

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 renault laguna 2.2 td 1998/9g klima karavan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Renault laguna 2.2 td 1998/9g klima karavan

Full oprema registriran greaci sedista klima gumi mishelin moze zamena so moja dopplatainfo 070698075cena 1300 euro...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

82,000 ден

Зачувај
9 opel corsa c 1.0 12v 2003/4 klima | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel corsa c 1.0 12v 2003/4 klima

Full oprema moze zamena so moja doplata za kesh 1900 euro

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

2,050 ден

Зачувај
4 Se prodava ford escord 97g | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava ford escord 97g

Se prodava ford escor 97g 1.6 si klima atestiran plin kompletno servisiran fordot e ekstra

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Veles

77,000 ден

Зачувај
5 Se Prodava Daewoo, Makedonija | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Daewoo, Makedonija

1999 godina prozvedenaNema klimaElektrika na prozorciServisrana kompletnoKont tel : 078385617

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Veles

61,000 ден

Зачувај
10 Se prodava Mercedes A140, Makedonija | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes A140, Makedonija

Mercedes A140, Prilep, Makedonija -Година на производство 2001 -157000 км -Бугарски табли ***Не може да се царини...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Prilep

1,100 ден

Зачувај
0 KOMBE KIA PREGIO | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
KOMBE KIA PREGIO

Se prodava kombe,marka KIA PREGIO.God na proizvodstvo 2002,dizel,reg.pominata do 06.06.2018.2500 kubika,bela boja.kombet...

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Veles

-- ден

Зачувај
0 ИТНО! се продава Kogel приколка (2005г) цена по договор! | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИТНО! се продава Kogel приколка (2005г) цена по договор!

Приколката е на дискови и предна осовина се дига, во добра состојба

  пред 2 месеци - Автомобили -   Veles

-- ден

Зачувај
0 ИТНО! се продава DAF XF 4.500 евра (2003г) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИТНО! се продава DAF XF 4.500 евра (2003г)

Итно се продава DAF XF 2003г во возна состојба.

  пред 2 месеци - Автомобили -   Veles

277,000 ден

Зачувај
0 продавам бандажи | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам бандажи

Продавам четири челични бандажи 14, 4х108 за мондео, фиеста или фокус

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Skopje

3,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.