Вкупни огласи : 12

7 Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Македонија, Gostivar, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu...

Kola za poçetnici i gradska

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Gostivar

2,200 ден

Зачувај
0 prodazba na reno 19 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na reno 19

Reno 19 ne registrirano bez akomulator

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCAR...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

524,000 ден

Зачувај
1 prodazba na reno 19 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na reno 19

Neregistrirana bez akomulator

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 Yugo koral 45 | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Yugo koral 45

Yugo koral 45ka Registrirano osigurano cela godina903cc benzin so realni kilometriPoveke info na telefon 072 721...

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Kochani

33,000 ден

Зачувај
0 AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS

Ф   пред 8 месеци - Автомобили -   Kochani

3,750 ден

Зачувај
5 Se Prodava Daewoo, Makedonija, Pazar5, Reklama | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Daewoo, Makedonija, Pazar5, Reklama

1999 godina prozvedenaNema klimaElektrika na prozorciServisrana kompletnoKont tel : 078385617

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Veles

61,000 ден

Зачувај
0 Se prodava MINI COOPER SO 170.000 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava MINI COOPER SO 170.000

Se prodava odlicno socuvan mini cooper 2003 god od oprema ima klima servo volan centralno zaklucuvanje elektrika na stak...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

4,400 ден

Зачувај
5 се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима

Се продава регитрирано до 11,2018 , со клима

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje

73,000 ден

Зачувај
0 Suzuki Alto | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Suzuki Alto

Prodavam Suzuki Alto 2003 god Odlicno socuvana i odrzuvana, prakticna.148.000 km. (1.1 /46 kw.), (4 L/100 km) , Regi...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
6 chevrolet spark, Makedonija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Chevrolet spark, Makedonija

-Chevrolet spark 2006 benzin istekla reg. kontakt 077/700-693

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
6 Hyundai i10 -2010, Makedonija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Hyundai i10 -2010, Makedonija

Се продава сочувана I10 со следнава Опрема- 1100 м3- 48,5kW- Централна Брава- Металiк Боја- Сеrво Волан- Ман...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.