Вкупни огласи : 5

1 Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd.

DFM Kombe crveno,prv sopstvenik,reg.do mart 2019 ful,2010,tovarno,tel.070 61-51-37 Pominati SAMO 31.243 km.Grazirano.met...

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 KOMBE KIA PREGIO | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
KOMBE KIA PREGIO

Se prodava kombe,marka KIA PREGIO.God na proizvodstvo 2002,dizel,reg.pominata do 06.06.2018.2500 kubika,bela boja.kombet...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Veles

-- ден

Зачувај
9 autoking mk | Mercedes Vito 109 CDI Auto king Vinica Stip | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Autoking mk | Mercedes Vito 109 CDI Auto king Vinica Stip

Марка: Mercedes-BenzМодел: VitoГодина: 2010Гориво: ДизелКилометри: 160000Менувач: РаченКаросерија: МоноволуменБоја: Зеле...

  пред 1 година - Автомобили -   Vinica

-- ден

Зачувај
6 Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Македонија, Радовиш, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija

Prodavam vw VOLKSWAGEN T2 odlichen oldtimer pali vozi1972god.Cena fiksna 3500eurVe molam bez komentari!!!Tel.077...

  пред 1 година - Автомобили -   Радовиш

213,500 ден

Зачувај
1 Ford transit Pazar5 | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ford transit Pazar5

Pali vozii koska e samo tyrboto e defek ama nema problem ode bes prekin 1100 EVRAmoze zamenaa ZA KOLA SO MOJA ILI VASA D...

  пред 1 година - Автомобили -   Kochani

66,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.