Вкупни огласи : 14

3 citroen xantia | Македонија, Struga, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen xantia

Vo dobra sostojba registrirano do avgust 2019 dajte ponuda

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Struga

-- ден

Зачувај
1 Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina

Chevrolet CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina - Registrirano 12 meseci (02/2020).- So voziloto dobivate i...

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
7 Audi A4 2.0 TDI 2013 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Audi A4 2.0 TDI 2013

ОпремаИмобилајзерЦентрално заклучувањеЕлектрика на прозори / Ел на ретровизориГреење на седиштаЕл отворање багажникКлима...

Ф   пред 7 месеци - Автомобили -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
1 Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama

Mercedes c180 benzin/plin br 077883385 cena2700e Makedonija

Ф   пред 7 месеци - Автомобили -   Skopje

164,700 ден

Зачувај
0 Se prodava Bmw 320d | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Bmw 320d

Bmw 320d mnogu socuvano sekoe kopce rabote klimatronik koza cd asp abs id

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Strumica

2,650 ден

Зачувај
3 Prodavam Ford Fokus -Karavan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Ford Fokus -Karavan

Продавам форд фокус караван 2007/66kw,со фул опрема во одлична состојба.Редовно сервисиран,регистриран до 01/2019 ,со...

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw

Колата е со фул опрема,нови гуми ,по статистика најиздржливо ауто.Атмосверски мотор без турбина,(нема ребраст -на ланче)...

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
8 Citroen Jumpy 2.0 HDI 88 KW 2007 god. Auto king Vinica Stip avto king vinica | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen Jumpy 2.0 HDI 88 KW 2007 god. Auto king Vinica Stip avto king...

Марка: CitroenМодел: JumpyГодина: 2007Гориво: ДизелКилометри: 250000Менувач: РаченКаросерија: МоноволуменБоја: СинаРегис...

  пред 10 месеци - Автомобили -   Vinica

-- ден

Зачувај
5 Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Македонија, Gevgelija, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija

Mercedes CLK 200 Benzin/Plin 1999Kolata e vo ekstra sostojba registrirana smeneto ulje vo menjac,cetiri novi gumip...

  пред 10 месеци - Автомобили -   Gevgelija

1 ден

Зачувај
5 AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE 2005god MAKSIMALNO CUVANO NOV UVOZ FRANCE 071 980 164 | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE 2005god MAKSIMALNO CUVANO NOV UVOZ FRANC...

AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE MAKSIMALNO CUVANAUVOZ FRANCEPOSEDUVA FULL OPREMAVOZILOTO SE GLEDA NA SAMITE SLIKIM...

  пред 10 месеци - Автомобили -   Strumica

1 ден

Зачувај
5 Se prodava Mercedes E 220Cdi | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes E 220Cdi

Se prodava Mercedes E 220Cdi 150 ks. Donesen od Germanija. 2004 godina. So realni 214 000 km. Novi 4 gumi Sava M+S so 17...

  пред 10 месеци - Автомобили -   Strumica

1 ден

Зачувај
5 Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Македонија, Kavadarci, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Laguna2.2 Pazar5

Pazar5 Registrirana,servisirana golem servis,17 inci bandazi so glanc novi gumi,proizvodstvo 2003 god dekemvri mesec at...

  пред 10 месеци - Автомобили -   Kavadarci

164,500 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.