Вкупни огласи : 17

4 Se prodava ford escord 97g | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava ford escord 97g

Se prodava ford escor 97g 1.6 si klima atestiran plin kompletno servisiran fordot e ekstra

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Veles

77,000 ден

Зачувај
10 Se prodava Mercedes A140, Makedonija | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes A140, Makedonija

Mercedes A140, Prilep, Makedonija -Година на производство 2001 -157000 км -Бугарски табли ***Не може да се царини...

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Prilep

1,100 ден

Зачувај
3 Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija

Volkswagen GOLF 7 TSI 2014 god Skopje, Makedonija Se prodava GOLF 7 TSI 1,2 so full oprema I rezervni zimski gumi ,s...

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Skopje

-- ден

Зачувај
6 Se prodava moze i zamena BMW 525 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava moze i zamena BMW 525

Se prodava moze i zamena registrirano so ful oprema klima tempomat vebasto odlicna sostojba

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Skopje

110,000 ден

Зачувај
7 Lada 110 Moze i Zamena | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Lada 110 Moze i Zamena

Lada 110 ➡Atestiran Plinski Ured➡Elektrika na site 4 prozori➡2000 godina➡Nema registracija➡Odlicna sostojba ...

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Skopje

36,000 ден

Зачувај
7 Hyundai i30, Makedonija | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Hyundai i30, Makedonija

Hyundai i30 1.6 crdi, 66 kw, noemvri 2010, ima celosna servisna istorija!!registrirana do 07.2019

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Shtip

-- ден

Зачувај
8 Ford Focus 2002 god 1.8 tdci 74kw Auto king Vinica Stip | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ford Focus 2002 god 1.8 tdci 74kw Auto king Vinica Stip

Марка: FordМодел: FocusГодина: 2002Гориво: ДизелКилометри: 200000Менувач: РаченКаросерија: ХеџбекРегистрац...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Vinica

1 ден

Зачувај
10 Ford Fiesta 2006 god. 1.4 TDCI 50kw Auto king Vinica Stip | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ford Fiesta 2006 god. 1.4 TDCI 50kw Auto king Vinica Stip

Марка: FordМодел: FiestaГодина: 2006Гориво: ДизелКилометри: 190000Менувач: РаченКаросерија: ХеџбекБоја: Си...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Vinica

1 ден

Зачувај
10 Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDI 110kw 2008 god. Auto king Vinica Stip | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDI 110kw 2008 god. Auto king Vinica Stip

Марка: CitroenМодел: Grand C4 PicassoГодина: 2008Гориво: ДизелКилометри: 150000Менувач: АвтоматскиКаросерија...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Vinica

1 ден

Зачувај
9 Citroen C4 Picasso 2.0 HDI 100 KW 2008 god. Auto king Vinica Stip | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen C4 Picasso 2.0 HDI 100 KW 2008 god. Auto king Vinica Stip

Марка: CitroenМодел: C4 PicassoГодина: 2008Гориво: ДизелКилометри: 190000Менувач: АвтоматскиКаросерија: Моно...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Vinica

-- ден

Зачувај
5 Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija

NOVO NA PAZAROTKOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ OD ITALIJA I NE E STOENA PO PLACEVIPLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Veles

243,500 ден

Зачувај
5 Se prodava opel astra 1.4 | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava opel astra 1.4

Se prodava opel astra 1.4 mono injeksion pali vozi bez nitu edna mana predni gumi novi nov aklumator servisiran se ni da...

  пред 4 месеци - Автомобили -   Strumica

48,800 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.