Вкупни огласи : 19

8 IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONIERA 30M2 VO KISELA VODA DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 200 EVRA. TEL. 078...

Ф   пред 4 часови - Живеалишта -   Skopje

12,000 ден

Зачувај
0 Се издава деловен простор од 80м2 и двор од 90м2 | Македонија, Struga, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава деловен простор од 80м2 и двор од 90м2

Деловен објект од 80м2 и двор 90м2.Погодна локација за дотур и истовар, бидеќи е на самата улица, а поседува и голем п...

  пред 2 седмици - Живеалишта -   Struga

15,000 ден

Зачувај
4 Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo S...

Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje.Stanot e kompletno i moderno namesten.Kont...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 Se prodava stan vo naselba Hipodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo naselba Hipodrom

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM NA ULICA NIKOLA KIROV MAJSKI 41/55.STANOT IMA DVE SPALNI SOBI,D...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

2,745,000 ден

Зачувај
1 Se prodava stan vo naselba nov Aerodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo naselba nov Aerodrom

Se prodava stan vo nov Aerodrom od 59m2 i 13m2 podzemen parking na ulica 1615 zgrada 10.Stanot e so edna spalna i edna d...

  пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

3,965,000 ден

Зачувај
3 Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA NOVO LISICE KAJ TRITE KULI OD 50M2.DELOVNIOT PROSTOR VNATRE E SO LAMINAT,A KUPATILO...

  пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

12,000 ден

Зачувај
9 Itno prodavam kuka vo Volkovo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Itno prodavam kuka vo Volkovo

Prodavam kuka vo Volkovo 115m2 so dvorno mesto 350m2 i placevi vo Kuckovo.Poveke informacii na viber +38269904054

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
7 Куќа во Велес ( Варналиите ) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Куќа во Велес ( Варналиите )

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Veles

2,379,000 ден

Зачувај
4 Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Kuka so garaza vo Prilep

Se prodava Kuka so garaza vo Prilep. Прилеп 575 м2130.000 евра

  пред 2 месеци - Живеалишта -   Prilep

7,930,000 ден

Зачувај
6 Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija)

Imam za prodazba kuka vo Bitola At Pazar, kukata ima 5 sobi, 142 m2. Legalizirana nema hipoteka.Site davacki plateni.

  пред 2 месеци - Живеалишта -   Bitola

3,050,000 ден

Зачувај
1 Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid

Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid od 666m2 so imoten list , na 500m od plaza.Info na tel.071 382 084.

  пред 2 месеци - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај
1 Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени! Villa Lagadin, Ohrid | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени! Villa Lagadi...

Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени!Апартманите се оддалечени 150 метри од плажа, одлично е за од...

  пред 2 месеци - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.