Вкупни огласи : 16

0 продажба на индивидуална куќа | Македонија, Gradsko, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продажба на индивидуална куќа

-izvonredna mestopolozba,2 vleza,vo neposredna blizina, uciliste ,gradinka,zdravstven dom,so izrabotena demit fasada so...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Gradsko

-- ден

Зачувај
7 Se prodava kuka vo Nov Dojran | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka vo Nov Dojran

Kukata e na odlicna lokacija i e dobro socuvana

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari

Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari. kuka so dva vleza po 125 kvadrata. i dvor od 1200 kvadrata,...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec

Na plac od 1100m2 se prodava kuka na 2 sprata od 155 m2 i pimala od 25m2 legalizirani ,struja,voda,propratni objekti

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 stara kukja vo ohrid | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stara kukja vo ohrid

Se prodava stara kukja vo Ohrid so dvorno mesto od 534m2 i stara kukja 85m2. Na ulica Kiril i Metodij br 17. Na 5 min od...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај
0 Продавам куќа во Прилеп | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп со 2 ката и приземје, секоја спрат има по 100 м2, уреден и веднаш вселив во одлична состојба....

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Prilep

-- ден

Зачувај
1 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА

ВО ГАЗИ БАБА НАД ОУ.ЛИРИЈА ВО ВТОРИОТ РЕД ОД ПЛАНСКИТЕ КУЌИ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА , СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 243М2 И ПРИЗЕМЈЕ...

  пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 Продавам куќа во Волково | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа во Волково

Продавам куќа во Волково, високо приземје 5 соби и подрум, место за две возила како и нова градба во склоп на дворот 25м...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
8 Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5

Се продава троособен стан како засебен дел со посебен влез во атрактивна куќа. Станот е на приземје и кат со внатрешни д...

Ф   пред 8 месеци - Живеалишта -   Vinica

2,266,500 ден

Зачувај
9 Itno prodavam kuka vo Volkovo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Itno prodavam kuka vo Volkovo

Prodavam kuka vo Volkovo 115m2 so dvorno mesto 350m2 i placevi vo Kuckovo.Poveke informacii na viber +38269904054

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
7 Куќа во Велес ( Варналиите ) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Куќа во Велес ( Варналиите )

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Veles

2,379,000 ден

Зачувај
4 Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Kuka so garaza vo Prilep

Se prodava Kuka so garaza vo Prilep. Прилеп 575 м2130.000 евра

  пред 1 година - Живеалишта -   Prilep

7,930,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.