Вкупни огласи : 27

8 СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ

Станот е на 5ти кат и истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и б...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Kupuvam stan do 40 000 evra | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kupuvam stan do 40 000 evra

Kupuvam celosno opremen stan so dve spalni,dnevna,kujna,kupatilo i terasa do 40 000evra, lokacijata i visinata na sprato...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Strumica

40,000 ден

Зачувај
8 IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA, DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 10.000 DEN. TEL....

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje

10,000 ден

Зачувај
0 se prodava stan 64 kvadrati | Македонија, Tetovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan 64 kvadrati

Se prodava stan 64 kvadrati na 8 kat so moznost za nadgradba karsija kam market vednas do komercijalna banka

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Tetovo

-- ден

Зачувај
5 Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i zivee...

Odlicen stan so odlicna mesto polozba vo centarot na skopje so dostapnost do se sto e potrebno vo bilo koe vreme

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

20,000 ден

Зачувај
6 STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati

Prodavam stan od 54 kvadrati na ul.Boro Prcan 29/25.Stanot ima 2sobi ,kujna,kupatilo,spajz,2terasi i podrum.Cena povolna...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
0 Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa

Stanot e solidno namesten, novogradba vo blizina na stara rampa 46m2

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

10,000 ден

Зачувај
0 ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Се продаваат два стана (62м2 и 118м2), секој со свој влез на тивка и убава локација во населба Лисиче, на 3 километри од...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

70 ден

Зачувај
0 STAN VO FLATIRON ADORA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN VO FLATIRON ADORA

Se prodava stan vo Flatiron Adora 69 m2,poseduva dnevna,dve spalni,2 terasi,2 banji,polunamesten na 2 kat pogoden za ziv...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom

Se prodava stan 84 m2 na prvi kat,pozadi trgovskiot LISA poseduva dnevna,dve spani,dve terasi,2 banji.Vo neporedba blizi...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA

SE IZDAVA STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA DO O.U.KOCO RACIN. STANOT E NA POTKROVJE, KOMPLETNO NAMESTEN, SO PARNO I LIFT. VSEL...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje

15,000 ден

Зачувај
1 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ

ВО ВЛАЕ ОД ДЕСНАТА СТРАН ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ СЕ ПРОДАВА ДВОИПОЛ СОБЕН СТАН ОД 54М2 +ТЕРАСА+10М2 ПОДРУМ, НА 1/1 КАТ,...

  пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.