Kupi Prodaj Станови

Сакате да ја продадете вашата куќа? Барате куќа? Најлесен начин да го купите и продадете вашиот дом zaprodazba.mk

Вкупни огласи : 33

0 prodavam stan vo kisela voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan vo kisela voda

Prodavam stan vo kisela voda 45m2 dvosoben na prizemje delumno renoviran +podrum od 6m2

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 Се продава прекрасен стан во Ѓорче Петров | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава прекрасен стан во Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров. Станот е на втор кат од 85 квадратни метри. Претсобје, кујна, трпезарија, дневна, тоале...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Купувам стан до 42m2 во Скопје | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Купувам стан до 42m2 во Скопје

Купувам стан во Скопје до 42 m2, локација околу Клинички центар или населбите околу него.

Ф   пред 4 седмици - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodavam stan od 70m2 vo k.voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan od 70m2 vo k.voda

Stan od 70m2 , vo zgrada so dogradba vo k.voda ,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro m2

Ф   пред 4 седмици - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodavam stan vo k.voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan vo k.voda

Stan od 70 m2, naprvi sprat vo zgrada so dogradba,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro po m2

Ф   пред 4 седмици - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
9 СЕ ПРОДАВА/ЗАМЕНУВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ОХРИД ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА/ЗАМЕНУВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ОХРИД ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ

СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА 43м².МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ. СТАНОТ Е СО РАСПОРЕД – КУЈНА ЗАЕДН...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај
0 Se prodava stan | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan

Se prodava stan Ul. Oktomvriska revolucija 2/20, nad Staklo pan. Kvadratura 55 m2 so 4 sobi, i 8 m2 podrum....

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
0 Kupuvam stan do 40 000 evra | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kupuvam stan do 40 000 evra

Kupuvam celosno opremen stan so dve spalni,dnevna,kujna,kupatilo i terasa do 40 000evra, lokacijata i visinata na sprato...

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Strumica

40,000 ден

Зачувај
8 IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA, DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 10.000 DEN. TEL....

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje

10,000 ден

Зачувај
0 se prodava stan 64 kvadrati | Македонија, Tetovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan 64 kvadrati

Se prodava stan 64 kvadrati na 8 kat so moznost za nadgradba karsija kam market vednas do komercijalna banka

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Tetovo

-- ден

Зачувај
5 Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i zivee...

Odlicen stan so odlicna mesto polozba vo centarot na skopje so dostapnost do se sto e potrebno vo bilo koe vreme

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje

20,000 ден

Зачувај
6 STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati

Prodavam stan od 54 kvadrati na ul.Boro Prcan 29/25.Stanot ima 2sobi ,kujna,kupatilo,spajz,2terasi i podrum.Cena povolna...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Kumanovo

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!

Што треба да се земе предвид при купување на половна куќа

Постојат многу работи за кои треба да се внимава при купување куќа, како и некои работи што треба да се земат во предвид при купување на половна куќа.

1. Прегледајте ги вашите потреби

Кога купувате куќа, прво мора да започнете со идентификување на вашите потреби. Треба да одлучите за која големина на стан, колку собен ви треба.

2. Каде треба да биде локацијата на куќата?

Локацијата на куќата што сакате да ја купите е исто така важен проблем. Ако сите членови на семејството работат во централните области или одат на училиште, ќе го подобри вашиот квалитет на живот ако вашата куќа би се наоѓала во близина на центарот.

3. Погледнете во близина на транспортниите сретства

Запомнете, се разбира, за да купите куќа од централното маало, треба да не одделите погоем буџет. Ако централно сместената куќа премногу ќе го притиска вашиот буџет, овој пат треба да обрнете внимание на локацијата на куќата до транспортните средства.

4. Добијте информации од соседните кандидати

Ако размислувате да купите втор дом, можете да добиете информации од соседите кои живеат таму за да дознаете за живеалиштето.

5. Корисно е да се провери внатрешноста на куќатас

Многу е важно да се испита самата куќа. Физичката состојба на куќата, колку и како се користи, дали се потребни дополнителни трошоци кои ќе бидат важни во процесот на купување на куќа.

Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.