Вкупни огласи : 33

2 На продажба Ново и Последно USB 32GB | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
На продажба Ново и Последно USB 32GB

На продажба Ново и Последно USB 32GB Отпорно на Вода

Ф   пред 2 седмици - Технологија -   Skopje

800 ден

Зачувај
0 Macbook laptop | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Macbook laptop

Se prodava laptop macbook 2011 godina.Ram 4gb, harddisk 500gb,intel core i7Laptopot raboti bez problem so nego sledi...

Ф   пред 3 седмици - Технологија -   Skopje

16,000 ден

Зачувај
8 Se prodava novi Bluetooth zvucnici (Bluetooth speakers) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava novi Bluetooth zvucnici (Bluetooth speakers)

Единствени на пазарот Prodavame novi Bluetooth zvucnici.

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Se prodava Samsung galaxy a5 2016 hitnoo Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Samsung galaxy a5 2016 hitnoo Skopje

Se prodava galaxy a5 2016 hitnoo

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje

6,500 ден

Зачувај
4 Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп

Дисплеј: 15,6" FHD TN AG + Camerа - АntiglareПроцесор: Intel Celeron Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)РАМ ме...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje

11,999 ден

Зачувај
1 SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache) ,15.6" HD (1366x768) WLED 4GB (1x4GB) DDR4, 1TB S...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje

20,090 ден

Зачувај
1 SE PRODAVA DELL INSPIRON 5570, Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA DELL INSPIRON 5570, Skopje

DELL INSPIRON 5570 ЦЕНА:34.900 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА Процесор: Intel Core i5-8250U (6M Cache) Екран: 15.6" FULL HD...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje

34,900 ден

Зачувај
1 Se prodava Nov Huawei Y7 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Nov Huawei Y7

HuaweiY7 5.5"Quad-core 1.4 GHz Cortex-A532GB Ram, 16GB Flash720x1280 IPS12mp primary, 8mp secondary4000mAh batteryAndroi...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje

9,850 ден

Зачувај
1 Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje

Samsung Galaxy J7 Black,Gold - Цена:13.600 Спецификации: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 3GB Ram, 16GB Flash 1080 x 1920...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje

13,600 ден

Зачувај
1 Se prodava PlayStation 4 | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava PlayStation 4

PlayStation 4 500gb

Ф   пред 2 месеци - Технологија -   Kochani

14,000 ден

Зачувај
5 dell inspiron 3521 laptop | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dell inspiron 3521 laptop

Dell inspiron 15 (3521) Intel core i3 1.80 mhz8gb ram integrirana intel hd 4000 grafickaPlus kuler deep coolLa...

Ф   пред 2 месеци - Технологија -   Skopje

15,000 ден

Зачувај
3 WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA

WD Blue WD5000AAKX - hard drive - 500 GB - SATA 16MB CACHE .RABOTI 100% SO GARACIJA PROVEREN, IZVADEN OD KOMPJUTER SE...

Ф   пред 2 месеци - Технологија -   Skopje

2,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.