Kupi Prodaj Делови за Компјутери и додатоци

Вкупни огласи : 5

0 Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboards) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam/Zamenuva Delovi za PC (napojuvanje,Minitor,mechanical Keyboar...

Zamenuvam napojuvanje Atrix Power Supply Model-500T ATX 12V P4 600W i monitor Asus 17inchi,75hz dobar za gaming i ostana...

Ф   пред 2 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
2 huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator

Huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator070 / 947 - 465Prodavam huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator...

Ф   пред 6 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 SE PRODAVA GRAFIKA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA GRAFIKA

SE PRODAVA GRAFIKA INVIDIA GEOFORCE GT 630 4 GB DDR3 RABOTI 100% PROVERENO GRAFIKATA MOSE DA SE PROVERI NA LICE MESTOO B...

  пред 7 месеци - Технологија -   Skopje

2,500 ден

Зачувај
5 Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda

Prodavam odlichen ruter model Tenda FH456 300Mbps Wireles skoro nov so kutija i garancija od 2godini kupen od Anhoch moz...

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
4 SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty)

Нови неотпаковани :SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1yearwarranty)Инфо : 078 / 265 - 543

  пред 2 години - Технологија -   Veles

20,750 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.