Вкупни огласи : 13

3 Apple iPhone XR.Xs.Xs Max 64/256/512GB | Македонија, Makedonska Kamenica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Apple iPhone XR.Xs.Xs Max 64/256/512GB

Apple iPhone XR.Xs.Xs Max 64/256 / 512GBBRAND New Unopened 100% Unlocked Apple iPhone XS, XS MAX, XR SEALED FULL PACKA...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Makedonska Kamenica

-- ден

Зачувај
1 Se prodava Samsung J5 2017 | Македонија, Gevgelija, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Samsung J5 2017

Samusng J5 2017 kako nov.Kupen od Mobimak,koristen mnogu malku,so silikonska zastitna maska i zastiten ekran uste od sam...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Gevgelija

7,000 ден

Зачувај
0 SE PRODAVA REDMI 6A | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA REDMI 6A

Se prodava REDMI 6A telefonot e kako nov edna nedela koristen so staklo i se komplet so nego garancija i polnac za povek...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Veles

7,000 ден

Зачувај
0 Se prodava Samsung galaxy a5 2016 hitnoo Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Samsung galaxy a5 2016 hitnoo Skopje

Se prodava galaxy a5 2016 hitnoo

Ф   пред 3 месеци - Технологија -   Skopje

6,500 ден

Зачувај
1 Se prodava Nov Huawei Y7 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Nov Huawei Y7

HuaweiY7 5.5"Quad-core 1.4 GHz Cortex-A532GB Ram, 16GB Flash720x1280 IPS12mp primary, 8mp secondary4000mAh batteryAndroi...

  пред 3 месеци - Технологија -   Skopje

9,850 ден

Зачувај
1 Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje

Samsung Galaxy J7 Black,Gold - Цена:13.600 Спецификации: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 3GB Ram, 16GB Flash 1080 x 1920...

  пред 3 месеци - Технологија -   Skopje

13,600 ден

Зачувај
7 se prodava Uhans MX | Македонија, Радовиш, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Uhans MX

Se prodava Uhans MX telefon telefonot e vo odlicna sostojba celo vreme nosen so zastitna folija i orginalna maska koja...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Радовиш

5,000 ден

Зачувај
7 PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S6 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S6

SAMSUNG GALAXY S6, so original kutija so site dodatoci, otklucen na site mrezi, plus futrola, plus zastitno staklo novo...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

9,500 ден

Зачувај
1 Prodavam SAMSUNG GALAXY S6 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam SAMSUNG GALAXY S6

Samsung galaxy s6, socuvan, otklucen na site mrezi, so originalna kutija so site dodatoci, so futrola, zastitno staklo n...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Skopje

9,500 ден

Зачувај
10 MAGNETNA BUBICA | Македонија, Tetovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
MAGNETNA BUBICA

Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so oko!! !.Rabotat na site vido...

Ф   пред 5 месеци - Технологија -   Tetovo

1,500 ден

Зачувај
8 BUBICA KOZA BOJA | Македонија, Tetovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
BUBICA KOZA BOJA

Novi najkvalitetni ekstra bubici so najdobar kvalitet..Bubicite se meso koza boja i ne moze da se primetat......Seto...

Ф   пред 5 месеци - Технологија -   Tetovo

3,000 ден

Зачувај
5 Samsung J3 2017 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung J3 2017

Prodavam Samsung J3 2017, 2godd garancija, kupen od Vip, Neverlock, full pack, maksimalno socuvan, od samoto kupuvanje s...

  пред 5 месеци - Технологија -   Skopje

9,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.