Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

-- ден

  • Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Chevrolet CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina

- Registrirano 12 meseci (02/2020).

- So voziloto dobivate i 4 letni gumi na 17" felni.

- Prv sopstvenik (originalna faktura).

- Redovno servisirano.

- Cena : = 9.700,- EUR

Info samo na tel : +389 78 210 200

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Chevrolet
Гориво Нафта
Година 2014
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.