Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Chevrolet spark, Makedonija Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Skopje

-- ден

  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • chevrolet spark, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

-Chevrolet spark 2006 benzin istekla reg. kontakt 077/700-693

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Chevrolet
Автомобил модел spark
Гориво бензин
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 140000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.