Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Veles

243,500 ден

  • Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: 243,500 ден

NOVO NA PAZAROT

KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ OD ITALIJA I NE E STOENA PO PLACEVI

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA

REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN
EKONOMICEN SO POTROSUVACKA OD 5 LITRI VO GRAD. RASOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA

NOV UVOZ EURO 4 MOTOR SO MNOGU MALA POTROSUVACKA NA GORIVO.

CITROEN C3 1.1 BENZIN+PLIN,44 KW,2010 GODINA, VO ODLICNA SOSTOJBA.

PLATENI SITE DAVACKI DO REG.

OD OPREMA POSEDUVA:

KLIMA
ABS
BORD COMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRICNI OGLEDALA
RADIO SO CD
ODLICNI GUMI SITE 4
SERVO VOLAN
HALOGENKI
CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
2 ORIGINALNI KLUCA
AIR BEG
98000 KM
FABRICKI PLIN VENSEN VO HOMOLOGACIJA
I MNOGU DR...

VOZILOTO E STEGNATO MAKSIMALNO.
BEZ NIKAKOV CRN ILI SIV DIM.
BEZ ZAMENI

POVELETE UVERETE SE.SPECIALCARS SE NAODJA INDUSTRISKA ZONA RECANI VO VELES,VO BLIZINA NA HOTEL GARDENIJA.

CENATA E 3990 EVRA.

KONECNA CENA KE JA ODREDIME PO VIDUVANJE.

Kontakt tel.070/265-387

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел C3
Гориво бензин
Година 2010
Менувач Рачен
Километри 98000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.