Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

30,000 ден

  • Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Saxo 98, Makedonija, Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 30,000 ден

1.5 dizel nema reg 98 god info na 071545607, Pazar5

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел Saxo
Гориво Нафта
Година 1990
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.