Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Citroen xantia Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Struga

-- ден

  • citroen xantia | Struga, Македонија, zaprodazba.mk
  • citroen xantia | Struga, Македонија, zaprodazba.mk
  • citroen xantia | Struga, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Struga
Цена: -- ден По договор

vo dobra sostojba registrirano do avgust 2019 dajte ponuda

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел xantia
Гориво бензин
Година 1994
Менувач Рачен
Километри 270000
Статус Се користи

Ознаки:

reklama

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.