Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Citroen Xsara 1.4 benzin plin Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Vinica

54,000 ден

  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Citroen Xsara 1.4 benzin plin | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: 54,000 ден

Citroen Xsara 1.4 benzin so atestiran plin 1998 godina 55kw registrirana do 8 mesec

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел Xsara
Гориво Плин / Бензин
Година 1998
Менувач Рачен
Километри 170000
Статус Се користи

Ознаки:

citroen

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.