Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Dell inspiron 3521 laptop Физичко лице

пред 2 години Технологија - Компјутери  Skopje

15,000 ден

  • dell inspiron 3521 laptop | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • dell inspiron 3521 laptop | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • dell inspiron 3521 laptop | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • dell inspiron 3521 laptop | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • dell inspiron 3521 laptop | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 15,000 ден

dell inspiron 15 (3521)

Intel core i3 1.80 mhz

8gb ram

integrirana intel hd 4000 graficka

Plus kuler deep cool

Laptopot e vo odlicna sostojba se si raboti kako sto treba ima i punjac i baterijata drzi okolu dva ipol saati

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Dell

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.