Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

DJ Pioneer Физичко лице

пред 9 месеци Технологија - Аудио опрема  Skopje

400 ден

  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • DJ Pioneer | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 400 ден По договор

Shitet Pioneer DJ DDJ-SX bashk me çantën


Butonat e dedikuar për Serato FLIP

Kontrolluesi i performancës me 4 kanale DJ Krijuar për Serato DJ

Jog Wheel i azhurnuar me "Counting Hot Cue"

Pads me performancë të ndjeshme me shumë ngjyra, me shpejtësi, Gati për azhurnim Serato DVS

Kërkesat e sistemit softuer: Windows 10 / 8.1 / 7: 32-bit: (CPU) Intel Core i5 ose i7 1.07 GHz / (Kujtesë) 4 GB, 64-bit: (CPU) Intel Core i5 ose i7 1.07 GHz / (Kujtesë) 4 GB Mac OS Sierra: Mac OS X 10.9.4 / 10.8.5 / 10.7.5 - 32-bit: (CPU) Intel Core i5 ose i7 1.07 GHz / (Kujtesë) 4 GB, 64-bit: (CPU) Intel Core i5 ose i7 1,07 GHz / (Kujtesë) 4 GB


Посветени копчиња за Серато ФЛИП

4-канален контролор за диџејски перформанси Дизајниран за Serato DJ

Ажурирано тркало за џогирање со „Одбројување од врели знаци“

Повеќебојни, брзински чувствителни перформанси, подготвено за надградба на Serato DVS

Барања за системски софтвер: Виндоус 10 / 8.1 / 7: 32-битен: (процесор) Intel Core i5 или i7 1,07 GHz / (меморија) 4 GB, 64-битен: (CPU) Intel Core i5 или i7 1,07 GHz / (меморија) 4 GB Mac OS Sierra: Mac OS X 10.9.4 / 10.8.5 / 10.7.5 - 32-битен: (процесор) Intel Core i5 или i7 1,07 GHz / (меморија) 4 GB, 64-битен: (CPU) Intel Core i5 или i7 1,07 GHz / (меморија) 4 GB


Tel:075350605

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Pioneer

Ознаки:

dj pioner

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.