Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

16,000 ден

  • ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 16,000 ден

Станот е во поткровје, во доградба на стара зграда во Мичурин, блиску до зградата на општина Аеродром. Во добра состојба е, со опремена кујна, трпезарија, дневна соба со гарнитура за седење, ТВ, еркондишн, една бања, плус дополнително мало ве-це, две спални соби, плус детска соба, сите опремени. Станот е погоден за четиричлено семејство и сл.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 90 u043c2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.