Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Се продава стан во строг Центар, до зградата на Европска Унија Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се продава стан до зградата на Европска Унија, во строг Центар, една дневна и две спални соби, кујна, шпајз и две тераси, од кои едната е со поглед кон Водно.Станот е на 4 кат, без лифт.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 65

Ознаки:

stan reklama

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.