Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

FIAT DOBLO 2013 Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Skopje

266,600 ден

  • FIAT DOBLO 2013 | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 266,600 ден

FIAT DOBLO 2013 година на производство

1300 cm3

55 kw

1925 вкупна тежина

655 носивост

Б категорија

143500 километри

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Fiat
Автомобил модел Doblo
Година 2013
Менувач Рачен
Километри 143500

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.