Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Shtip

54,000 ден

  • FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Shtip
Цена: 54,000 ден

FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

MOZE I ZAMENA ZA MOTOR ILI KOLA

CENA:900EVRA ZA INF 077520630 STEFAN

I FALI SAMO REGISTRACIJA NA KOLATA

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Fiat
Автомобил модел Marea 1.8I
Гориво Нафта
Година 1999
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.