Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Kochani

155,000 ден

  • FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 ГОДИНА, Makedonija Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 155,000 ден

Продавам FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW 2007 ма година со платени давачки до регистрација. Колата е во топ состојба и е донесена од Словенија со возење. Мотор и мењач во одлична состојба. Многу економично возило со средна потрошувачка од 5 l. Колата има поминато 155000 км, километражата не е враќана (проверка само кај овластен сервис). За техничка проверка на колата може по ваш избор.
Од опрема поседува:

- ABS кочници
- клима
- ESP
- електрика на ретровизори
- електрика на прозори
- команди на волан
- фабричко радио со CD, FM и AUX
- серво волан на подесување
- сензор за дожд
- 16 ки алуминиумски бандаши со екстра гуми
- централно заклучување со далечинско
- фабрички затемнети задни стакла

Се е функционално и работи без никаков проблем. По колата нема грам кит и рѓа. За повеќе информации јавете се на 078/549-151.
БЕЗ ЗАМЕНИ !!!

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Fiesta 1.4 TDCI
Гориво Нафта
Година 2007
Менувач Рачен
Километри 155000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.