Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Autoking mk, Ford Fiesta 2006 god. 1.4 TDCI 50kw Auto king Vinica Stip, pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Vinica
Локација: Vinica
Цена: 1 ден

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

autoking mk, pazar5

map_img.gif

Цена:3.500 €

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Fiesta
Гориво Нафта
Година 2006
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.