Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Ford focus 1.6 2006 Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Друго  Kumanovo

3,300 ден

  • Ford focus 1.6 2006 | Kumanovo, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: 3,300 ден

Se prodava ford focus 2006 1.6 204.000 km registriran zelen karton 05.09.2019 se prodava hitno napraven mal servis pred mesec dena itno se prodava 3300 euro


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.