Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Ford Focus 2002 god 1.8 tdci 74kw Auto king Vinica Stip Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Vinica
Локација: Vinica
Цена: 1 ден

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Focus
Гориво Нафта
Година 2002
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.