Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Ford transit Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Kochani

66,000 ден

  • Ford transit Pazar5 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 66,000 ден

Pali vozii koska e samo tyrboto e defek ama nema problem ode bes prekin 1100 EVRAmoze zamenaa ZA KOLA SO MOJA ILI VASA DOPLATA 075 941 342 pazar5

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Transit
Гориво Нафта
Година 1990
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.